Kullanım Şartları

www.basaksehirtipmerkezi.com ’u ziyaret etmekle portal ile ilgili Başakşehir Tıp Merkezi’nin belirlediği şartları kabul etmiş sayılırsınız. Şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız bulunmaktadır. www.basaksehirtipmerkezi.com’u ziyaret ettiğiniz ve göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.

Bu portal, Başakşehir Tıp Merkezi’nie ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir. www.basaksehirtipmerkezi.com  veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. Başakşehir Tıp Merkezi’nin yazılı izni olmadan www.basaksehirtipmerkezi.com’da yer alan bilgiler, başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, yayınlanamaz, postalanamaz ve dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Başakşehir Tıp Merkezi’nie aittir. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize bilgi ve materyal indirebilirsiniz.

www.basaksehirtipmerkezi.com adlı internet portalını ziyaret eden veya portalda sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, “Kullanım Şartları”nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. www.basaksehirtipmerkezi.com kayıt yaptırmakla veya www.basaksehirtipmerkezi.com tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu “Kullanım Şartları”nda yer alan hüküm ve şartların tamamıyla ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan “Gizlilik İlkesi” hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Başakşehir Tıp Merkezi ve/veya bünyesi altında bulunan www.basaksehirtipmerkezicom adlı portalının, her türlü içerik hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Başakşehir Tıp Merkezi’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

www.basaksehirtipmerkezicom ‘da yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Başakşehir Tıp Merkezi’nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

www.basaksehirtipmerkezi.com içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Sitemiz, bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

www.basaksehirtipmerkezicom sayfalarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar ve yönlendiriciler bulunabilir. www.basaksehirtipmerkezi.com dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz. www.basaksehirtipmerkezi.com ‘u gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Portalı kullanmakla, diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza zarar verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Üyelerin ya da kullanıcıların yayınlanması için gönderdiği yazı, resim, grafik gibi her türlü içerikten dolayı doğacak olan yasal olmayan işlemlerden www.basaksehirtipmerkezi.com sorumlu tutulamaz. Siteye, kullanıcılar ya da üçüncü kişiler tarafından yayınlanması amacıyla gönderilen ve yukarıda konusu geçen içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde hemen site yetkililerine bilgi verip, söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda, tüm sorumluluk içeriği gönderen kişi/tüzel kişi ya da tüzel kişilere/kişilere aittir.

www.basaksehirtipmerkezi.com ‘u kullanılmasından dolayı, kullanıcının ve üyenin yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından Başakşehir Tıp Merkezi sorumlu tutulamaz.

www.basaksehirtipmerkezi.com hizmetlerinden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Başakşehir Tıp Merkezi, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.